KAYMAKAM

GÖREV BAŞLANGIÇ

GÖREV BİTİŞ

 

Hulusi AKALIN

18.01.1937

05.10.1937

 

Nuri BOZKURT

15.02.1939

01.04.1939

 

Fehmi KUTLU

26.05.1939

29.07.1941

 

Sıtkı ULUG

12.08.1941

28.10.1943

 

Reşit YALIN

30.05.1944

16.06.1945

 

Sadık YAVRUG

28.02.1946

05.12.1947

 

Şerafettin TARHAN

01.06.1948

09.12.1948

 

İbrahim SOFUOĞLU

30.05.1949

25.12.1950
 

 

Mustafa ARGUN

09.03.1951

08.11.1951

 

O.Yalçın DOKUZLU

27.02.1952

 

 

SalimTAŞKIN

28.11.1952

16.08.1954
 

 

Kemal VURAL

18.10.1954

21.12.1956

 

Derviş YALIM

23.03.1957

03.07.1959
 

 

Rıfat ÖZPAR

30.07.1960

11.07.1962
 

 

A.Doğan CANAN

16.01.1963

17.03.1965

 

Necati DEVELİOĞLU

12.03.1965

20.09.1967

 

Sefai AÇIKGÖZ

 

28.12.1967

 

Doğan PAZARCIKLI

29.04.1968

14.04.1970

 

Alparslan KARACAN

30.05.1970

06.06.1973

 

Ruhi PEKER

05.09.1973

30.06.1975

 

Fevzi SEZER

27.04.1976

09.06.1978

 

Cengiz GÖKÇE

06.04.1982

10.09.1984

 

Cumhur Güven TAŞBAŞI

02.07.1985

16.07.1988

 

Celil ATEŞOĞLU

20.07.1988

 

 

Cemal Hüsnü KANSIZ

06.1988-1989

 

 

Mehmet SOLGUN

09.06.1989

15.08.1990

 

Şemseddin ERKAYA

09.09.1991

06.07.1992

 

Mustafa CANARSLAN

02.09.1992

15.09.1995

 

Hüseyin AVCI

30.09.1995

02.09.1999

 

Atilla TOROS

20.09.1999

01.08.2002

 

Mehmet CANOĞLU

18.10.2002

09.08.2005

 

Osman SARI

10.10.2005

04.08.2008

 

Cemalettin DEMİRCİOĞLU

25.08.2008

31.07.2010

 

Mehmet Sinan YILDIZ

13.08.2010

29.08.2011

 

Ali Hamza PEHLİVAN

23.03.2012

 

27.07.2015

Cengiz AYHAN 03.08.2015 Halen
 
Türkiye Cumhuriyeti Göksun Kaymakamlığı
Tel:0344 714 49 49
Fax:0344 714 10 16
E-posta:goksun@icisleri.gov.tr