Göksun'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Kutlamalar Göksun Kaymakamlığı Hükümet Konağı tören alanındaki Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Göksun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün Çim Sahasında gerçekleştiren kutlama törenlerine geçildi.
 
Törene İlçe Kaymakamımız Cengiz AYHAN, Göksun Belediye BaşkanI H. Coşkun AYDIN, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ali ARI, İlçe Jandarma Komutanı Nurullah GÜNEŞ, Göksun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhammed KAPUCAM,  Göksun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa OKTAY, Göksun Meslek Yüksek Okul Müdürü Doç. Dr. Mehmet ÇİTİL, İlçe Milli Eğitim Müdür Halit DEMİRTAŞ ile pek çok daire amiri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
 
İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu'nun ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Göksun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhammed KAPUCAM yaptı. Özel Sporcuların yarışmasıyla başlayan, şiir, halk oyunları ve sportif gösterilerin sonunda yıl içerisinde yapılan spor müsabakalarında dereceye girenlere Göksun Kaymakamı Cengiz AYHAN ve diğer protokol üyeleri tarafından kupaları takdim edildi.
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Göksun Kaymakamlığı
Tel:0344 714 49 49
Fax:0344 714 10 16
E-posta:goksun@icisleri.gov.tr